Jóga s Terezou
Pondělí – Vinyasa Flow jóga v Ledči

17:00 – 18:30  Ledeč nad Sázavou

Úterý – Jemná jóga v Ledči

17:00 – 18:30  Ledeč nad Sázavou

Čtvrtek – Jóga s Terezou ve Zruči

17:30 – 18:30  Zruč nad Sázavou

Sledovat mě můžete na YouTube

Nebo na Facebookových stránkách Jóga s Terezou a Alchymie a Bylinky

Děkuji za podporu. Namaste

Namaste

“Všichni na jednom jevišti velikého světa stojíme, a cokoliv se tu koná, všech se týče.”

Jan Amos Komenský

Spirální stabilizace SPS

Cvičení s pružnými lany podle metody SPS pana doktora Smíška je zábavný léčebný systém, který pomáhá zlepšit držení těla, ulevit od bolesti zad a efektivně jim předcházet. Tato metoda pomáhá i s vážnými problémy jako je skolióza nebo vyhřezlé ploténky. Můžete udělat hodně pro to, abyste se celkově cítili líp!

Jsem certifikovanou trenérkou SPS a nabízím vám individuální spolupráci. Součástí SPS je diagnostika a manuální terapie na lehátku, kterou můžete využít i samostatně jako regenerační masáž, která uvolní tělo a přinese úlevu duši. To vše i u vás doma…

tréningové cvicení SPS  – 500,-/45 min.

úvodní diagnostika a návrh individuálních cviků – 1000,-/90 min.

SPS masáž kombinovaná s vibrační terapií – 900,-/75 min.

 

Zavolejte mi: +420 739 087 961

Tereza Viktorová – Jóga a Bylinky

“Já jsem sama sebou, jsem teď a tady ve svém těle, jsem milující a milovaná bytost.”

Zabývám se jen tím, co mě opravdu naplňuje a tím je jóga a bylinky. Ve svých jógových lekcích i při výrobě své bylinné kosmetiky čerpám z vědomostí, které jsem získala při studiu biologie, chemie, tantry, čínské kosmologie a bioenergetiky. Jsem zvědavá a díky tomu objevuji nové cesty. Píšu články, zpívám mantry a přátelím se se studenou vodou.

 

Můj život je alchymie

Jóga a SPS

Péče o duši

Kurzy a Exkurze

Má inspirace…

Toto je poselství Hvězdné Bohyně z knihy Lunární jóga od Adelheid Ohlig. Recituji ta magická slova při svých lekcích a cítím, jak mnou prochází sama esence života, jak se ve mě zažehává jiskra, která tam vždy byla, je a bude. Věčné, tiché, nekonečné chvění…

“Já, která jsem krásou zeleně na zemi a bílou lunou pod hvězdami a mystériem vody,
já volám vaše duše ať se pozvednou a dojdou ke mně.
Neboť já jsem duší přírody, která oživuje vesmír.
Ze mne všechny věci vycházejí a ke mně se musí opět navrátit.
Uctívejte mne s radostným srdcem, neboť vězte, že všechny akty lásky a radosti jsou mými rituály.
Dejte v sobě průchod kráse a síle, moci a vášnivosti, úctě a pokoře.
A vy, kteří mě toužíte poznat, pomněte, že vaše hledání a usilování vám nepomůže,
dokud neporozumíte mystériu:
Neboť jestliže to, co hledáte, nenajdete uvnitř sebe sama, nikdy to nenaleznete ani mimo sebe.
A vězte, že já jsem byla s vámi od počátku a jsem to já, k níž na konci svých přání dospějete.“

„Nádech a výdech, napětí a uvolnění, pohyb a klid. To je tep Universa, to je rytmus Vesmíru.“

Vzkazy a reference 

“Díky cvičení s Terezkou pro mě jóga dostala úplně jiný rozměr. Nemíří jen na mou tělesnou stránku, ale z jejích lekcí si odnáším příjemné pocity uklizené hlavy, zklidnění a napojení se na sebe samu. Terezka je rozhodně člověk na svém místě a její hodiny mají úplně jiné rozměry než je obvyklé. Dokáže svými lekcemi krásně provázet, cvičení a pozice vysvětluje nejen, jak je správně provádět, na co si dávat pozor, ale i to co se právě v našem těle děje, co si tím podporujeme, v jakých chvílí nám tyto pozice mohou pomoci apod. a její zpívání manter je vždy třešničkou na „jogóvém“ dortu. Děkuji moc! NAMASTÉ … PS: Zapomněla jsem pochválit její „bylinkový krámek“, mastičky, olejíčky, sirupy atd., které Terezka vyrábí (pro mě spíše čaruje 🙂 , to je výstižnější) jsou opravdu jednoznačně kouzelné a to nejen svými léčivými účinky, ale i kombinací vůni, jemnosti a širokospektrém použití. "

Petra Jankovská – učitelka MŠ

“Nejraději bych si Terezčinými olejíčky napustila vanu a celá se do ní naložila. Jsou naprosto úžasné! Vyzkoušela jsem loni v létě a od té doby si na sebe nemůžu dát nic jiného. Ráno i večer se postavím před svojí výstavičku Terezčiných olejíčku, vod a krémů a vybírám podle nálady. Jednou šamanku, příště olej dobré vůle, inspirace, sérum, jedlovou vodu, jindy petrželovou, pak zas rybízovou… K tomu peeling ve sprše a nebo maska po sprše. Likér na závěr před spaním a jsem jak v bavlnce. V každé lahvičce je neuvěřitelná energie, vůně, inspirace, harmonie. Terezko děkuju, jednoduše je miluju."

Jana Tylová – cestovatelka

"Já jsem si díky Tereze odstranila bolesti bederní páteře. U Terezy dostane vždycky, co potřebujete. Potřebujete "dát si do těla "? Jděte na jógu pro sílu a pevnost. Rehabilitační jóga je zase "pohlazení pro tělo i duši."

"Jóga s Terezkou je jednoduše jiná. Nejde jen o pouhé cvičení, které ovšem je, vzhledem ke zkušenostem, tělesným znalostem a vysvětlovacím schopnostem Terky, i tak zcela bezkonkurenční. Jóga s Terezkou je také balzámem pro duši. Je o uvědomění, a to zejména sebe sama, své hodnoty, ale i hodnoty každého z nás. Proto mě tolik baví."

Zuzana Štecherová Kluchová – jogínka

"Terka je velký učitel, nikdy vás nenechá usnout na vavřínech a snaží se vždy přidat něco navíc. Na jejích lekcích zapojíte všechny smysly a možná i překročíte vlastní hranice."

Věra Kovaříková – terapeutka

“Jóga s Tebou Terezko je výjimečná, osobitá a úplně jiná než ostatní. Hodně se mi libí že jsi v napojení, že se věnuješ proudění energie a do svých lekcí zapojuješ Tantru. Pro mě znamenalo cvičení s tebou osobní růst, pomohlas mi se uvolnit a otevřít. Děkuji.”

"Pokud potřebujete vypnout, krásně zrelaxovat, odpočinout si, ale zároveň se dostat do takových pozic, o kterých si myslíte, že byste je nikdy nedokázali, tak jóga s Terezkou je přesně to pravé. Pro mě je každé cvičení velký zážitek a to jak pro tělo, tak pro duši."

Veronika Čechová – jogínka

“Jóga s Terezkou je jako elixír pro návrat do života, k sobě, do své energie. I když se na ni dovleču pomalu po čtyřech, odcházím s radostí a pocitem, že můžu cokoli. S pocitem, že jsem v sobě pevně usazená. Cítím se při ní volně, živelně a svobodně. Nepostrádá hravost a prvky, které mě vždycky překvapí. Je pokaždé úplně jiná. Terezčino napojení, lehkost, humor a za tím hmatatelná pokora a úcta k životu a Zemi mě nepřestává fascinovat. Jen o ní psát je málo, musí se zažít.”

Lucie Němcová – FEN kinezioložka

“S Terezkou byla radostná spolupráce s originálním výsledkem. Byt se líbí mně i návštěvám a skvěle splňuje funkčnost prostoru.”

Martin Severa – majitel bytů k pronájmu

"Terezko, tvoje přírodní vůně se s těma umělejma nedají srovnat. Tvoje krémy se skvěle vstřebávají a deodoranty jsou geniální."

Kateřina Šeflová – wellness advocat doTERRA, překladatelka

+420 739 087 961

terezka@sily.cz

Alchymie a Bylinky

Jóga s Terezou