Olej Nejvyšší potřeby

Terapeutická olejová směs neemového, ricinového a třezalkového oleje určená k ošetření ekzematické zanícené pokožky se sklonem k zarudnutí a praskání. Tajnou přísadou je kyselina jantarová, která má výrazné léčivé účinky, to se ví. Že potřebujete olej Nejvyšší potřeby poznáte podle toho, že váš ekzém svědí tak, že se nemůžete soustředit. Pomůže ale i u méně závažných kožních problémů a poranění, například při spáleninách.

Bylinná kosmetika

Pusix

Dětská verze Nekazixu s mátovým hydrolátem. Vypláchnout, vyplivnout. 

Nekazix

Nekazix

Ozkoušená tinktura první pomoci pro všechny problémy v dutině ústní. Neředit, vypláchnout, vyplivnout.

Dračí kůže

Dvousložková emulze, která po protřepání vytvoří příjemné alkoholovo-olejové mazání. Obsahuje zelení, kostival, třezalku, chilli, hřebíček, kalisii a další byliny, které ulevují při bolestech zad, kloubů, léčí záněty šlach a bolesti namožených svalů. Pálí tak akorát.

Olej Nadšení

Olej Nadšení

Měsíčkový a třezalkový olej s kompozicí éterických olejů podporující vykročení za vlastní vizí a odpoutání se od minulosti. Jasmín a ylang ylang posilují sebedůvěru a ochotu činit rozhodnutí. 

Olej Inspirace

Olej Inspirace

Třezalkovo měsíčkový olej s kompozicí éterických olejů podněcující tvůrčí energii. Pusťte svou fantazii za vůní citronové trávy a eukalyptu. Nechte se unést do slunného háje, kde je vše tak, jak má být. 

Kráska

Kráska

Lipový pečující krém se zelenou kávou a výtažkem z pupečníku

Poletucha

Bylinný krém s kokosovým olejem s tymiánem, rýmovníkem, kafrem a eukalyptem pro volný dech

Milenka

Milenka

Třezalkovo-kostivalový krém vůně tygřích mastí

Jako Fík peeling

Jako Fík peeling

Olejový solný tělový peeling na bříško, stehna a unavené svaly. Kombinace skořice, aguaje a kávy prokrvuje podkoží, vyživuje a zpevňuje pokožku.

Sérum Bohyně větru

Sérum Bohyně větru

Olejový macerát šalvěje, máty a yzopu s meruňkovým olejem a naším vlastním éterickým olejem z šalvěje

Kávové sérum

Olejové sérum z kávy a moringy s éterickým olejem z květů granátového jablka

Suprsérum

Suprsérum

Zeleně-kostivalové sérum s rostlinným máslem a mojí tajnou přísadou

Rebelka

Rebelka

Hydratační krém z luxusního černuchového oleje s orientální vůní oudu pro drzé svobodomyslné povahy. Kdo se do Rebelky zamiluje, už nechce jinak.

Čarodějka

Čarovná kombinace zelení a neemu, která hojí a regeneruje problematickou, zanícenou nebo poraněnou pokožku. Obsahuje éterický olej z jedle, douglasky a heřmánku z naší domácí parovodní destilace.

Spirion Deo

Čistě přírodní deodorant bez chemie, konzervantů a obávaných hliníkových solí. Já i moje jogínky milujeme kombinaci, kterou jsem nazvala Spirion (eukalyptus, citronová tráva, levandule, jedle, máta, cypřiš, nard, kadidlo, mandarinky, myrta, skořice, bazalka posvátná)

Matcha maska

Matcha maska

Nezasychací maska s vysokým obsahem mletého čaje Matcha zlepšuje prokrvení a pružnost pokožky a určitě se dá říct, že působí proti stárnutí.

Paráda peeling

Paráda peeling

Parádní křemelinový olejový peeling s kostivalovým bahýnkem na obličej a dekolt. Dá se s ním zažít opravdu výjimečný pocit hebkosti.

Levandulíla

Levandulíla

Hojivý krém z levandulového olejového macerátu s kurkumou a našim vlastnoručně vydestilovaným éterickým olejem z levandule.

Hebulka

Hebulka

Na Hebulku používám luxusní olejový základ (argan, moringa, nigella, olej z pšeničných klíčků) a doplňuji podmanivou vůní kopaivy, tonky, gerania a ylang ylang. Tahle vůně je opravdu pro dámy, které vědí o hloubce své duše.

Šamanka

Osvěžující šalvějovo mátový krém s mými vlastními éterickými oleji ze šalvěje a máty. Dezinfikuje, tonizuje, prokrvuje a stahuje póry. Je skvělý na problematickou pleť, ale i pro rozpustilé povahy jakéhokoli věku.

Podkolenka

Podkolenka

Antimikrobiální olej určený k aplikaci do podkolenních jamek, oblasti uzlin, zápěstí, ramen a klíčních kostí. Bylinný macerát s kombinací éterických olejů. Uzemňuje.

Olej Levandule

Hojivý levandulový olej s opravdu vekou porcí levandulového éterického oleje naší vlastní výroby. Usnadňuje hojení, ulevuje při bolestech hlavy a svalů. Je možné ho proto používat i jako olejový parfém s repelentními účinky.

Olej Dobré vůle

Olej Dobré vůle

Sakrální ochranný olej, který je zaměřen na odstranění nízkých vibrací. Navozuje pocit klidu a ochrany.

Olej Laskavosti

Olej Laskavosti

Legendární ženský olej z měsíčkového macerátu s vůní jasmínu a květů granátového jablka podporuje lásku k sobě. Je určen na laskání prsíček a bříška, ale dostanete chuť natřít se s ním úplně celá…